Meta Reklam İlkeleri Masterclass E Kitabı İle Başarınızı Katlayın!

"Adım Adım Meta Reklam İlkelerini Öğrenin ve Reklam Hesabınızı Güvende Tutun"

SINIRLI SÜRELİ TEKLİF

Meta reklam hesabınızın askıya alınması veya kapatılması, tüm dijital pazarlama çabalarınızı sekteye uğratabilir. Bu e-kitap, reklam hesabınızı güvende tutmanıza yardımcı olacak Meta reklam politikalarının derinlemesine bir analizini sunar. Kitabı BUGÜN sadece 497 TL yerine 197 TL’ye alın.

%100 Para İade Garantimizle Desteklenmektedir.

Meta reklamlarında başarılı olmanın anahtarlarından biri, platformun reklam politikalarına uymaktır. Ancak, bu politikalar sürekli değişiklik göstermekte ve bazen karmaşık olabilmektedir.

Meta reklamlarını kullanarak işletmenizi büyütmek ister misiniz? Reklam hesabınızın askıya alınmasını önlemek ve reklam performansınızı artırmak için gereken tüm bilgilere sahip olun. "Meta Reklam İlkeleri İle Başarınızı Katlayın Masterclass" e-kitabımız, Meta'nın karmaşık reklam dünyasında başarılı olmanız için ihtiyacınız olan rehberdir.

SİZDEN GELENLER

"Meta reklam ilkelerine göre hazırladığım reklamlar hızla onaylandı. E-kitapta verilen pratik bilgiler ve örnekler sayesinde reklamlarım artık daha profesyonel ve etkili."

Ayşe K.

Reklamlarımda açık ve net olmanın ne denli önemli olduğunu bu e-kitap sayesinde öğrendim.

Mehmet T.

Meta reklam politikalarına uyum sağlamam için bu e-kitap inanılmaz derecede faydalı oldu. Politikalara uygun hareket ederek reklamlarımın onay sürecini hızlandırdım ve dönüşüm oranlarım yükseldi.

Ahmet D.

E KİTAPTA NELER VAR?

Meta Reklam İlkelerine Mutlaka Uymanız Gereklidir.

Meta Reklamlarına Çıkmadan Önce Yapmanız Gereken Kontrol Listesi

Kişisel Profiliniz Olmadan Reklam Yapamazsınız Koruma Altına Alın!

Reklam Hesabınızı veya İşletme Yöneticinizi(BM) Kaybettiniz. Şimdi Ne olacak?

VE DAHA FAZLASI....​

ÜCRETSİZ BONUSLAR

Meta Reklamcılığı Eğitimi (3000 TL Değerinde)

Birebir 30 Dakika Danışmanlık(1000 TL Değerinde)​

ChatGPT İle Dijital Pazarlamanın Sınırlarını Zorlayın! (500 TL Değerinde)​

Toplam Değer: 4.500 TL​

BUGÜN 197 TL

NORMAL FİYAT 497 TL

%100 Para İade Garantimizle Desteklenmektedir.

Meta Reklamcılığı Eğitimi (3000 TL Değerinde)

Birebir 30 Dakika Danışmanlık(1000 TL Değerinde)​

ChatGPT İle Dijital Pazarlamanın Sınırlarını Zorlayın! (500 TL Değerinde)​

Toplam Değer: 4.500 TL

BUGÜN SADECE 197 TL

%100 Para İade Garantimizle Desteklenmektedir.

ÖNEMLİ: Fikirlerimiz, bilgilerimiz, araçlarımız veya stratejilerimizle sonuç elde etme veya para kazanma yeteneğiniz hakkında hiçbir garanti veremeyiz ve vermiyoruz. Garanti edebileceğimiz şey eğitimimizden memnuniyetinizdir. Eğitimimizin kalitesinden herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız 7 günlük %100 memnuniyet garantisi ve para iadesi sağlıyoruz. Bu sayfadaki tüm tavsiyeler ve bu sayfadan satılan ürünler ve şirketlerimizin sağladığı hizmetler yalnızca eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır. Bu sayfadaki, web sitelerimizden herhangi birinde veya içerik veya müfredatımızda yer alan hiçbir şey, sonuç veya gelecekteki kazançlar için bir vaat veya garanti değildir ve herhangi bir yasal veya başka bir profesyonel tavsiye sunmuyoruz. Burada veya sitelerimizden herhangi birinde referans verilen tüm finansal sayılar yalnızca çok belirli senaryolarda neler elde edilebileceğini gösterir ve ortalama kazançlar, kesin kazançlar veya gerçek veya gelecekteki performans vaatleri olarak değerlendirilmemelidir. Dikkatli olun ve bu veya yaşam tarzı değişikliği veya işiniz veya finanslarınızla ilgili herhangi bir bilgi doğrultusunda hareket etmeden önce her zaman muhasebecinize, avukatınıza veya profesyonel danışmanınıza danışın.